Strona główna / Bez kategorii / Strajk nauczycieli. Sprawdzamy, jak sytuacja wygląda w Kobylej Górze
fd1dedee8c29fada8dac0f2cdd1bb1bd

Strajk nauczycieli. Sprawdzamy, jak sytuacja wygląda w Kobylej Górze

Fiaskiem zakończyły się rozmowy ostatniej szansy nauczycielskich związków z rządem. W poniedziałek, 8 kwietnia, jak zapowiadano, w całej Polsce rozpoczął się strajk nauczycieli. Sprawdziliśmy w poniedziałek, jak sytuacja wyglądała w Kobylej Górze.

KOBYLA GÓRA

Z informacji przekazanych nam przez wójta Wiesława Berskiego wynika, że na terenie gminy strajkują wszystkie placówki. – W szkole w Mąkoszycach dzieci nie ma, w szkole podstawowej w Kobylej Górze w świetlicy jest kilku uczniów, podobnie jest w Parzynowie – wylicza włodarz. – W przedszkolu w Mąkoszycach jest jedno dziecko, którym opiekuje się pani dyrektor, zaś w żłobku obecnie jest 6 dzieci, którym zapewniono opiekę.

fot. sxc.hu

2 komentarze

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl