Strona główna / Bez kategorii / Tomasz Przybylski brązowym medalistą EUSA Combat Championships!
główne zdjęcie

Tomasz Przybylski brązowym medalistą EUSA Combat Championships!

Tomasz Przybylski, zawodnik Kick-Boxing Club Poprawa zdobył brązowy medal w kickboxingu podczas EUSA Combat Championships w Zagrzebiu.

Akademickie Mistrzostwa Europy w kickboxingu będące częścią EUSA Combat Champioships odbyły się w dniach od 31 lipca do 4 sierpnia w stolicy Chorwacji Zagrzebiu.
Kickboxing, jako dyscyplina, po raz pierwszy w historii był zaliczany do Akademickich Mistrzostw Europy, co jest z pewnością kolejnym krokiem w rozwoju tej dyscypliny. Wraz z innymi olimpijskimi sportowcami walk, kickboxerzy z całej Europy uczestniczyli w tym świetnie zorganizowanym turnieju.
Nasz zawodnik pokazał się ze znakomitej strony rywalizując w formule k-1 w kat. – 75kg. Walki z Atillą Germszeghy ze Słowacji oraz Nikolą Todorovicem dały mu brązowy medal w tej silnie obsadzonej kategorii, co jest bardzo dużym sukcesem.
Przed zawodnikiem Kick-Boxing Club Poprawa w październiku walka w meczu Włochy – Polska w Rzymie oraz w listopadzie najważniejsza impreza sezonu – mistrzostwa świata w Tureckiej Antalyi.
Dziękujemy głównemu mecenasowi klubu – firmie POPRAWA za wsparcie w wyjeździe Tomka oraz trenera Radosława Radomskiego na ten prestiżowy turniej. RR

zdjęcia z walkzdjęcie z oficjalnego otwarciagłówne zdjęcie

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl