Strona główna / Bez kategorii / Pielgrzymka diecezji kaliskiej na Kobylą Górę
Spotk.w-spr.-diecezjalnej_pielgrzymki_na_Kobylą_Górę-800x533

Pielgrzymka diecezji kaliskiej na Kobylą Górę

Kwestie bezpieczeństwa i porządku podczas diecezjalnej pielgrzymki na Kobylą Górę omawiano 4 września przed południem w ostrzeszowskim starostwie.

Pielgrzymka diecezji kaliskiej na Kobylą Górę z okazji obchodzonego w Kościele katolickim święta Podwyższenia Krzyża Świętego odbędzie się 15 września; dzisiaj w ostrzeszowskim starostwie spotkali się przedstawiciele władz samorządowych powiatu ostrzeszowskiego oraz gminy Kobyla Góra, służb mundurowych i duchowieństwa.
Świąteczne uroczystości pod Krzyżem Jubileuszowym na Kobylej Górze rozpoczną się o godzinie 13:30. Służby mundurowe będą rozpoczną swoje działania porządkowo-prewencyjne już o godzinie 12:00.

www.powiatostrzeszowski.pl

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl