Strona główna / Bez kategorii / Kobyla Góra: Biedronka powstanie jeszcze w tym roku
8a106e5002a40eb607814c9d75a06d2c

Kobyla Góra: Biedronka powstanie jeszcze w tym roku

Wszystko wskazuje na to, że już w grudniu br. mieszkańcy gminy Kobyla Góra będą mogli zrobić zakupy w Biedronce, która stanąć ma przy ul. Konopnickiej, w bliskim sąsiedztwie apteki. Jak udało nam się ustalić, spółka Jerónimo Martins Polska wystąpiła już z wnioskiem o pozwolenie na budowę. Sieć jak już wcześniej informowaliśmy, zainteresowana jest nie tylko Kobylą Górą, ale również zlokalizowaniem swoich sklepów w Mikstacie i Grabowie.

Biedronka to największa sieć detalicznej w Polsce, mająca w chwili obecnej ponad 2900 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat.

fot. sxc.hu

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl