Strona główna / Bez kategorii / Każde dziecko zasługuje na serce i dom FILM
d9ab001a1df6e00cf65a927b7405bcaf

Każde dziecko zasługuje na serce i dom FILM

W powiecie ostrzeszowskim funkcjonuje 47 rodzin zastępczych, w których przebywa ponad 70 dzieci. To jednak wciąż za mało w zestawieniu z potrzebami. Dlatego właśnie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie czyni starania, by coraz więcej osób decydowało się w ten właśnie sposób otaczać opieką dzieci, które z różnych powodów nie mogą mieszkać z rodzicami biologicznymi. Kandydaci na rodziny zastępcze mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanych specjalistów, atrakcyjne szkolenia podnoszące kwalifikacje wychowawcze, a także wsparcie finansowe.

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl