Strona główna / Bez kategorii / Mobilne kino 9D przyjedzie do Ostrzeszowa!
20190920_090502_0000

Mobilne kino 9D przyjedzie do Ostrzeszowa!

Już niebawem do Ostrzeszowa przyjedzie mobilne kino 9D. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, do wygrania 15 darmowych biletów.

Bilety trafią do osób, które jako pierwsze prześlą na adres kontakt@ostrzeszowinfo.pl wiadomość z tytułem: Kino 9D w Ostrzeszowie, a w treści podają swoje imię i nazwisko, a także numer telefonu.
Wyniki opublikujemy w piątek, 27 września.
Kino 9d – jak zapewniają organizatorzy – to niesamowita zabawa dla każdego, pełna specjalnych efektów, takich jak ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio. Do kina mogą przychodzić dzieci, jak i dorośli.
Repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, dżungle, wyścigi oraz horrory. Wielka ciężarówka, której ściana sali rozkłada się na bok, ozdobiona jest 60-metrowymi światełkami led, wygląda bardzo efektownie. Największy mobilny ekran w Europie zapewnia nieziemskie odczucia. Show zaskoczyło już wiele ludzi w całej Polsce, teraz czas na ciebie! Szczegóły tego wydarzenia na plakacie.
20190920_090502_0000

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl