Strona główna / Bez kategorii / Nakręcili się na pomaganie

Nakręcili się na pomaganie

Za nami kolejna edycja akcji „Nakręć się z RADOŚCIĄ DZIECKA”, która powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Radość Dziecka i Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie na rzecz Hani Wawrzyniak, która cierpi na zanik kości piszczelowych.

Dziewczynka, aby móc chodzić, musi przejść szereg operacji, w tym amputacje jednej nóżki. Pieniądze potrzebne będą na nowe protezy. – Bardzo cieszymy się, że z roku na rok jest co raz więcej osób, które pragną pomóc dziewczynce, tym samym przyłączając się do naszej zbiórki plastikowych nakrętek – nie ukrywa Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej policji. – Tylko w okresie od 21 września do 15 listopada udało nam się zebrać 420 kg nakrętek. Jest to nasz rekord, który osiągnęliśmy razem z WAMI – ludźmi dobrego serca.
Zebrane nakrętki zostały już przekazane rodzicom Hani, a pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na nowe protezy. Za włączenie się do akcji oraz zorganizowanie zbiórki plastikowych nakrętek szczególne podziękowania kierujemy do:
– Publicznego Przedszkola w Kobylej Górze,
– Publicznego Przedszkola w Mąkoszycach,
– Niepublicznego Przedszkola „Bajlandia” w Ostrzeszowie,
– Szkoły Podstawowej w Kobylej Górze,
– Szkoły Podstawowej w Parzynowie,
– Firmy handlowej MOTOHEN w Kobylej Górze.
Już dziś zachęcamy Was do zbierania nakrętek oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji, która odbędzie się wiosną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl