Strona główna / Bez kategorii / Tragiczny wypadek na „jedenastce”. Zginął mieszkaniec naszego powiatu
jarocin2

Tragiczny wypadek na „jedenastce”. Zginął mieszkaniec naszego powiatu

63-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego zginął w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Miąskowem a Bronisławem. W sumie zderzyły się tam cztery pojazdy.

63-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego kierujący pojazdem citroen jumper jadąc z kierunku Jarocina w stronę Poznania z niewyjaśnionej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się zewnętrznym lusterkami z jadącym z naprzeciwka pojazdem renault master, a następnie zderzył się czoło z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Dodge Caravan, a następnie z kolejnym autem jadącym z naprzeciwka marki Jaguar – relacjonuje „Gazecie Jarocińskiej” asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy KPP w Środzie Wielkopolskiej.

63-latek zmarł w czasie transportu karetką do śmigłowca LPR-u. 47-latek z Jarocina jadący Dodge Caravan w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala we Wrześni. 44-letni kierowca i pasażerka Jaugara – mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego trafili do szpitala w Jarocinie. Na polecenie prokuratora zwłoki 63-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu. Citroena zabezpieczono do badań przez biegłego z dziedziny mechanoskopii, wykonano oględzin pojazdów, miejsca, zabezpieczono ślady w celu zbadania przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Źródło: Gazeta Jarocińska

Fot. KPP Jarocin

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl