Strona główna / Bez kategorii / Młody kierowca uciekał policjantom. Był nietrzeźwy
231cecaa8cc713a9c7e097e85a5161d6

Młody kierowca uciekał policjantom. Był nietrzeźwy

Zignorował czerwone światło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 11 z ulicą Piastowską w Ostrzeszowie, a następnie nie zatrzymał się do kontroli… Mowa o 24-letnim mieszkańcu gm. Kobyla Góra, którego po pościgu zatrzymali 4 grudnia ostrzeszowscy policjanci.

– Funkcjonariusze natychmiast podjęli działanie podając jednocześnie kierującemu sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się. Po przejechaniu skrzyżowania kierujący zwolnił, jednak po chwili dodał gazu i zaczął się oddalać. W trakcie jazdy dopuszczał się on szeregu rażących wykroczeń w ruchu drogowym, w tym spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa poprzez nie ustąpienie pierwszeństwa osobom znajdującym się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Pościg zakończył się zatrzymaniem 24-letniego mieszkańca gm. Kobyla Góra w miejscowości Doruchów – relacjonuje asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.
Jak się okazało, zatrzymany był nietrzeźwy. Badanie wykazało blisko 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. RED

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl