Strona główna / Bez kategorii / 70-latek nękał byłą żonę. Został aresztowany
policja drzwi duże

70-latek nękał byłą żonę. Został aresztowany

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 70-letni mężczyzna, zatrzymany przez policję w związku z, trwającym pół roku, uporczywym byłej żony. To efekt interwencji domowej, do której doszło 15 kwietnia na terenie gminy Kobyla Góra.

– Jak ustalono, pomiędzy byłymi małżonkami doszło do sprzeczki, lecz w obecności funkcjonariuszy doszli do porozumienia, a “prowokator” incydentu został pouczony o zachowaniu zgodnym z prawem.  relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie Magdalena Hańdziuk. – Jednak mężczyzna niedługo po odjeździe policji zaczął ponownie się awanturować. Z uwagi na powyższe, na miejsce skierowano patrol, który w związku z agresywnym zachowaniem 70-latka podjął decyzję o jego zatrzymaniu. Okazało się również, że mężczyzna w okresie od listopada 2020 roku do chwili zatrzymania uporczywie nękał 66-letnią pokrzywdzoną, od której przyjęto zawiadomienie o przestępstwie.

W ostatni piątek (16 kwietnia) Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie przedstawił sprawcy zarzut przestępstwa stalkingu, czyli uporczywego nękania innej osoby, natomiast na sobotnim posiedzeniu Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował wobec 70-latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztowania.

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl