Strona główna / Bez kategorii / 19-latek spowodował wypadek. 17-latek w szpitalu
184527635_3991242604254973_5041386396872894010_n

19-latek spowodował wypadek. 17-latek w szpitalu

Jedna osoba została przewiezione do szpitala w wyniku wypadku, do którego w niedzielę (9 maja) doszło w Kuźnicy Myślniewskiej (gm. Kobyla Góra).

O przyczynach i skutkach zdarzenia, Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

W toku podjętych na miejscu czynności ustalono, że 19-letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp., kierując samochodem marki bmw, w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w barierę ochronną. W pojeździe oprócz kierowcy znajdowało się czterech pasażerów, również mieszkańców powiatu ostrowskiego, z czego jeden z nich, 17-latek, doznał obrażeń ciała w postaci wstrząśnienia mózgu i złamania wzniosłości piszczeli lewej, w związku z powyższym został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie pozostał na obserwacji. Pozostali pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń.

Kierowcy zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami. RED

fot. OSP Kobyla Góra

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl