Strona główna / Bez kategorii / Bałdowice: Ciężarówka wypadła z drogi
1

Bałdowice: Ciężarówka wypadła z drogi

W Bałdowicach, na trasie S8, samochód ciężarowy wjechał na pobocze i zablokował pas awaryjny. Zgłoszenie wpłynęło w czwartek około godz. 17. Na miejscu interweniowali m.in. strażacy z Ostrzeszowa.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i rozpoznaniu, następnie odłączono w pojeździe akumulatory oraz zabezpieczono wyciek oleju napędowego ze zbiornika pojazdu.  Po przybyciu służb odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu na drodze szybkiego ruchu oraz usunięciu z jezdni substancji ropopochodnych akcje zakończono – mówi mł. ogn. Radosław Gatkowski, rzecznik prasowy KP PSP w Ostrzeszowie.
Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej w sile 21 strażaków.

fot. KP PSP Ostrzeszów

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl