Strona główna / Bez kategorii / Kierowca po amfetaminie i skradzione podkłady kolejowe
policja

Kierowca po amfetaminie i skradzione podkłady kolejowe

W ostatnią sobotę dzielnicowi z Posterunku Policji w Kobylej Górze zatrzymali do kontroli pojazd, którym kierował mężczyzna będący pod działaniem środków odurzających.

W trakcie kontroli okazało się, że w pojeździe było coś jeszcze. Co? O tym Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

W toku podjętych czynności funkcjonariusze dokonali kontroli przewożonego bagażu, ujawniając w pojeździe metalowe podkłady kolejowe, skradzione przez 18 i 21-letniego mieszkańca gminy Kobyla Góra z torowiska w miejscowości Ostrzeszów. Ponadto zachowanie kierującego pojazdem 21-latka wzbudziło podejrzenie policjantów, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Wykonany wobec niego test dał wynik pozytywny w kierunku amfetaminy.

Z uwagi na powyższe od kierującego pobrano również krew do badań, a za kradzież przedmiotów z torowiska sprawcy zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi.

fot. sxc.hu

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl