Strona główna / Bez kategorii / Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani
policja

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

W minioną niedzielę 11 lipca funkcjonariusze ujawnili na terenie powiatu ostrzeszowskiego dwóch mężczyzn, którzy kierowali pojazdami znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Do pierwszego zatrzymania doszło w Myślniewie, gdzie do kontroli drogowej zatrzymano kierowcę hondy.  35-letniego mieszkańca gm. Kobyla Góra poddano badaniu na trzeźwość, wynik 0, 62 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tego samego dnia o godzinie 20:45 w miejscowości Grabów Wójtostwo dzielnicowy z Posterunku Policji w Mikstacie ujawnił nietrzeźwego 38-latka. Obywatel Gruzji siedział za kierownicą mazdy. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że w wydychanym powietrzu miał blisko promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora.

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl