Strona główna / Bez kategorii / KOBYLA GÓRA PONOWNIE MISTRZEM!

KOBYLA GÓRA PONOWNIE MISTRZEM!

areobic

Zespoły Bartłomieja Stasiaka od wielu lat osiągają sukcesy na szczeblu wojewódzkim w dyscyplinie sportowej, jaką jest aerobik grupowy. I tak też było i w tym roku.

W Pleszewie odbył się XXIII Finał Wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego w Aerobiku Grupowym. Kolejne sukcesy Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Kobylej Górze w dwóch kategoriach wiekowych. W młodszej kategorii, tj. Igrzyska Dzieci grupa pod nazwą „Neonówy” zdobywa brązowy medal.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Oliwia Królikowska, Martyna Szulc, Lena Wasielewska, Daria Jasińska, Amelia Królikowska, Lena Kapała, Matylda Kocój, Kamila Kużaj.

Natomiast starsza grupa „Fire” startująca w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej czwarty raz z rzędu, a szósty w historii stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Julia Wieczorek, Zuzanna Ładniak, Anna Kapała, Marta Kafanka, Nikola Luty, Maria Adamska, Lena Jaszczuk, Julia Puchała, Maja Pinkowska, Hanna Walkowiak.

W zawodach tych wystąpił również zespół z I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie, który wywalczył srebrny medal i tym samym WICEMISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI.

Skład drużyny: Dominika Dukiewicz, Paulina Szajdak, Nadia Stasiak, Nikola Stasiak, Julia Wesołowska, Olga Matyjak, Katarzyna Wesołowska, Oliwia Turowska oraz Kacper Stempin.

Trenerem zespołów jest Bartłomiej Stasiak.

Ogromne podziękowania należą się również Irminie Stasiak za coroczne projektowanie i szycie strojów dla wszystkich zespołów. Dziękujemy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl