Strona główna / Bez kategorii / Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Ostrzeszowski Wydział Kryminalny prowadzi poszukiwania za zaginionym 39-letnim Miłoszem Sówką. Ktokolwiek widział lub zna miejsce pobytu mieszkańca Rybina (gm. Kobyla Góra) proszony jest o kontakt z policją.

Zaginięcie mężczyzny zgłoszono 4 maja. Jak przekazała policja, mężczyzna 2 maja opuścił miejsce zamieszkania i udał się pociągiem do Gliwic, gdzie po dotarciu na miejsce spożywał alkohol ze znajomym, a następnie zniknął z pola widzenia. Miłosz Sówka został odnaleziony 6 maja na terenie Gliwic, po czym miał spotkać się z rodziną na terenie dworca PKP. Na spotkanie jednak się nie stawił. Do dnia dzisiejszego nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Zaginiony mężczyzna ma 175cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond, niebieskie oczy, nosi kilkudniowy zarost. Znaki szczególne to tatuaże: na lewym ramieniu zielona maska, a na lewym przedramieniu napis w języku niemieckim rozpoczynający się słowem „Lieben”, a także blizny: pod brodą o dł. 1 cm i na środku głowy w kształcie okręgu o średnicy około 2,5 cm. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieskie jeansowe spodnie, niebieską bluzę z białymi wstawkami i sportowe, biało-niebieskie buty.

Ktokolwiek widział Miłosza Sówkę lub posiada informacje o miejscu jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie – telefon 47 77 57 200 lub alarmowy 112. RED

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl