Strona główna / Bez kategorii / O krok od tragedii na S8
bmw1

O krok od tragedii na S8

We wtorek (28 czerwca) około godziny 7.00 do bardzo groźnego zdarzenia doszło na odcinku drogi S8 przebiegającym przez powiat ostrzeszowski. Choć trudno w to uwierzyć patrząc na uszkodzenia samochodu, kierowca, mieszkaniec Wrocławia, nie odniósł obrażeń mogących zagrażać jego życiu.

O szczegółach, mł. bryg. Tomasz Jabłoński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.
Wypadkowi uległ samochód osobowy marki bmw7, który na skutek niedostosowania przez kierowcę prędkości do warunków panujących na drodze wypadł przez barierę ochronną i podczas dachowania sforsował ogrodzenie i wylądował w lesie. Pojazdem podróżowała jedna osoba, kierowca, który na szczęście z tego wypadku wyszedł bez szwanku, co stwierdził przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego.
W działaniach na miejscu zdarzenia uczestniczyli funkcjonariusze komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie i Kępnie oraz druhowie z OSP Perzów.

fot. OSP Perzów

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl