Strona główna / Bez kategorii / Wyłudził od pracownika stacji paliw 1500 zł
policja

Wyłudził od pracownika stacji paliw 1500 zł

Pod koniec czerwca ostrzeszowska komenda policji została powiadomiona o zdarzeniu, które miało miejsce na stacji paliw w Ligocie. Jak się okazało, nieznany sprawca – poruszający się samochodem marki Ford – podając się za znajomego właściciela wyłudził od pracownika stacji 1500 złotych, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

– Następnego dnia funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali w miejscowości Kobyla Góra 43-letniego mieszkańca Kalisza, który poruszał się opisanym w zgłoszeniu pojazdem – przekazała st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji. – W toku podjętych czynności okazało się, że mężczyzna tego dnia kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości, tj. 0,74 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawdzenie kierującego w policyjnym systemie pozwoliło na ustalenie, że jest on również poszukiwany przez Komendę Miejską Policji w Kaliszu celem doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary pozbawienia wolności.

Kierującego fordem zatrzymano do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. Po wykonanych czynnościach mężczyznę przekazano funkcjonariuszom służby konwojowej celem przewiezienia i umieszczenia w areszcie śledczym. RED

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl