Strona główna / Bez kategorii / Kobyla Góra: Znęcał się nad konkubiną

Kobyla Góra: Znęcał się nad konkubiną

Obywatel Ukrainy, który od kilku miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną, objęty został dozorem policyjnym. Mężczyzna musiał opuścić swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania, nie może też kontaktować się z pokrzywdzoną.

Do zatrzymania oprawcy doszło 6 sierpnia o godz. 21.35. Patrol policji wezwała pokrzywdzona – 38-letnia mieszkanka gm. Kobyla Góra.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 28-letni obywatel Ukrainy, w okresie od kwietnia br. do chwili obecnej, znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną. Z uwagi na powyższe od zgłaszającej przyjęto zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, a mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora – st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

8 sierpnia Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie wydał postanowienie o zastosowaniu wobec agresora środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania. RED

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl