Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Znęcał się nad rodziną, musiał się wyprowadzić
policja-933x640

Znęcał się nad rodziną, musiał się wyprowadzić

Dozór policji, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres 3 miesięcy Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował wobec 50-letniego mieszkańca gm. Kobyla Góra, który używał przemocy wobec członków swojej rodziny.

9 grudnia br. w godzinach dopołudniowych funkcjonariusze zatrzymali do dyspozycji prokuratora i doprowadzili do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie 50-letniego mieszkańca gm. Kobyla Góra, który w okresie od 1 stycznia 2021 roku do chwili obecnej znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną i córkami.

Postanowieniem prokuratora w minioną niedzielę wobec mężczyzny zastosowano środki karne w postaci dozoru policji, zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych oraz nakazu opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres 3 miesięcy.

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl