Strona główna / Okolice / Sołectwo Myślniew / Wypadek w gospodarstwie. Maszyna wciągnęła nogę rolnika
Zdjecie-WhatsApp-2023-01-23-o-13.02.29-1280x640

Wypadek w gospodarstwie. Maszyna wciągnęła nogę rolnika

W jednym z gospodarstw rolnych we wsi Myślniew (gm. Kobyla Góra) maszyna rolnicza wciągnęła nogę rolnikowi. Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 12.15.

Mieszkaniec Myślniewa obsługiwał ładowacz ,,cyklop”, w pewnym momencie nogę wciągnął mu wałek odbioru mocy. Wołanie o pomoc około 70-letniego mężczyzny usłyszeli sąsiedzi i to oni powiadomili o wypadku służby. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia ratownicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy przytomnemu mężczyźnie do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego – przekazała st. Noemi Biel z KP PSP w Ostrzeszowie.

Poszkodowanego mężczyznę ze złamaniem otwartym kości podudzia przetransportowano do szpitala.

W działaniach brały udział dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Ostrzeszowie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylej Górze.

Zdjecie-WhatsApp-2023-01-23-o-14.26.06

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl