Strona główna / Bez kategorii / Gmina Kobyla Góra zainwestuje miliony w bazę sportowo-rekreacyjną

Gmina Kobyla Góra zainwestuje miliony w bazę sportowo-rekreacyjną

Najbliższy rok może się okazać przełomowy, jeśli chodzi o rozwój infrastruktury sportowej w Kobylej Górze. Zamierzenia samorządu obejmują bowiem m.in. budowę nowego pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, bieżni przy głównej płycie stadionu, a także skateparku przy „Orliku”. Co ważne, na wszystkie te zadania udało się pozyskać zewnętrzne dofinansowania. Jak tłumaczy wójt Wiesław Berski, po latach inwestowania głównie w infrastrukturę sportową przyszła pora na priorytetowe potraktowanie bazy sportowo-rekreacyjnej.

Materiał filmowy dostępny jest TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl