Najbliższy rok może się okazać przełomowy, jeśli chodzi o rozwój infrastruktury sportowej w Kobylej Górze. Zamierzenia samorządu obejmują bowiem m.in. budowę nowego pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, bieżni przy głównej płycie stadionu, a także skateparku przy „Orliku”. Co ważne, na wszystkie te zadania udało się pozyskać zewnętrzne dofinansowania. Jak tłumaczy wójt Wiesław Berski, po latach inwestowania głównie w infrastrukturę sportową przyszła pora na priorytetowe potraktowanie bazy sportowo-rekreacyjnej.
Materiał filmowy dostępny jest TUTAJ
kobylagorainfo.pl Kobylogórski Portal Informacyjny