Strona główna / Bez kategorii / Wysokie zwycięstwo LZS-u Siedlików z Rzemieślnikiem Mąkoszyce

Wysokie zwycięstwo LZS-u Siedlików z Rzemieślnikiem Mąkoszyce

LZS Siedlików w końcu doczekał się pierwszego zwycięstwa w rundzie wiosennej. W meczu 18. kolejki klasy B, podopieczni Dawida Galińskiego wygrali z Rzemieślnikiem Mąkoszyce 10:0.

Materiał filmowy dostępny jest TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl