Strona główna / Sport / Kickboxing / Weronika Szymczak brązową medalistą Mistrzostw Polski kadetek w kickboxingu.

Weronika Szymczak brązową medalistą Mistrzostw Polski kadetek w kickboxingu.

Z odbywających się w Lesznie w dniach 8-10 maja Mistrzostw Polski kadetów w light-contact Weronika Szymczak przywiozła brązowy medal.

Reprezentantka Poprawa Kickboxing Team startowała w kategorii -55kg kadetek starszych. W pierwszym pojedynku eliminacyjnym pokonała ona Magdalenę Piekarską (Bielsko Biała) jednogłośną decyzją sędziów, w pojedynku o medal Weronikę Rumińską (Obrowo). W półfinale zaś uległa późniejszej tryumfatorce tej kategorii Dominice Jagiełłowicz (Włodawa).

Druga nasza reprezentantka startująca również w tej kategorii Aleksandra Jędrzejak w walce eliminacyjnej przegrała po bardzo wyrównanej walce z reprezentantką gospodarzy Zuzanną Lichą.

„Jestem zadowolony z postawy dziewczyn. Pokazały się z bardzo dobrej strony podczas tego turnieju. Trenujemy i startujemy przede wszystkim w formułach ringowych gdzie odnosimy największe sukcesy, ale na macie też udaje nam się pokazać z dobrej strony. Gratulacje dla Weroniki, która dołączyła do grona medalistek w naszym klubie. W walkach ringowych w kickboxingu z racji wieku jeszcze nie może o startować, dlatego planujemy w najbliższym czasie również starty w boksie.”

R.R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl