Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Kradzione rowery do zwrotu
policja

Kradzione rowery do zwrotu

Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie poszukuje właścicieli kilkunastu rowerów, które zostały ujawnione na terenie jednej z prywatnych posesji w gminie Kobyla Góra. Jednoślady mogły zostać skradzione zarówno w bieżącym, jak i minionym roku na terenie całego powiatu ostrzeszowskiego, a być może także powiatów ościennych i wojewodztwa dolnośląskiego. Ujawniono je w pierwszych dniach lipca, w wyniku czynności służbowych podjętych przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego. W przedmiotowej sprawie prowadzone jest w tej chwili dochodzenie, mające na celu m.in. ustalenie właścicieli odnalezionych rowerów. W związku z tym Policja prosi o kontakt osoby, które w ostatnim czasie straciły jednoślad w wyniku kradzieży. Kontakt: Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie – 63-500 Ostrzeszów, ul. Zamkowa 27, telefon kontaktowy 997, 62 732 42 88.

Jeden komentarz

  1. JAK można podać 997 jako telefon kontaktowy na komisariat policji?
    Matko Kochano…

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl