Strona główna / Sport / Kickboxing / Kolejne sukcesy kickboxerów

Kolejne sukcesy kickboxerów

Rewelacyjnie spisali się juniorzy Poprawa Kickboxing Team w Mistrzostwach Polski light-contact.
Mistrzostwa Polski juniorów w formule light-contact, w Ostrowcu Świętokrzyskim 29-31.05.2015r. były ostatnim najważniejszym startem naszej drużyny w I części sezonu. Podczas tych zawodów wywalczyliśmy 1 złoty, 2 srebrne oraz 1 brązowy medal.
Znakomicie spisała się Olga Michalska, zwyciężając wszystkie swoje pojedynki i zdobywając tytuł Mistrzyni Polski w kat -55kg.
Vice Mistrzyniami Polski zostały debiutujące w zawodach rangi ogólnopolskiej Anja Kostadinović (w kat-50kg) oraz Magdalena Szeląg (w kat -65kg)
Brązowy medal tego turnieju wywalczyła Anna Szymańska (w kat-55kg.)
Pozostali reprezentanci Piotr Stefanowski, Tomasz Przybylski oraz Przemysław Karwacki nie zdobyli medalu, dotarli w swoich walkach do ćwierćfinałów zdobywające cenne punkty w klasyfikacji klubowej.
Równocześnie odbywał się Puchar Polski kadetów w którym uczestniczył Marcel Szadkowski zdobywając srebrny medal.