Strona główna / Sport / Kickboxing / 4 tytuły Mistrzowskie, 3 srebrne i 3 brązowe medale

4 tytuły Mistrzowskie, 3 srebrne i 3 brązowe medale

4 tytuły Mistrzowskie, 3 srebrne i 3 brązowe medale Mistrzostw Polski oraz 6 zwycięskich walk zawodowych to dorobek reprezentantów Poprawa Kickboxing Team w I połowie tegorocznego sezonu.
Juniorzy dzięki tym zdobyczom zostali sklasyfikowani na 3 miejscu pośród wszystkich polskich klubów kickboxingu w Systemie Sportu Młodzieżowego. Seniorzy zaś prezentują doskonałą formę w bardzo wymagających walkach zawodowych, nie odnosząc żadnej porażki w tym roku.
Seniorzy Poprawa Kickboxing Team Radosław Radomski, Norbert Olek, Mateusz Abramowski i Szymon Dwornikowski zwyciężają swoje walki zawodowe podczas gal kickboxingu walcząc w ringowych formułach full-contactu oraz K-1.
Na sukcesy juniorskie podopiecznych Jerzego i Radosława Radomskich zaś bardzo sumiennie pracowali w tym roku przede wszystkim Olga Michalska i Anna Szymańska zdobywając medale w 2 formułach walki. Na pochwałę zasługują również Tomasz Przybylski, Norbert Kaliński i Kamil Cyba, którzy zaliczają się do czołówki krajowej wśród juniorów w swoich kategoriach wagowych. Ich młodsze koleżanki Weronika Szymczak i Aleksandra Jędrzejak wśród kadetów pokazały spore umiejętności i w przyszłym sezonie z
pewnością będą zdobywać kolejne medale, podobnie jak nasz najmłodszy zawodnik Marcel Szadkowski.
Kilkoro zawodników z powodzeniem debiutowało w rywalizacji. Zwycięstwa notowały m.in. Anja Kostadinović, Magdalena Szeląg zdobywające srebrne medale MP juniorów oraz Piotr Stefanowski .
Podsumowanie startów połączone z pokazowymi walkami najlepszych zawodników Poprawa Kickboxing Team odbyło się 13 czerwca w Lesznie gdzie, na zaproszenie firmy Polcopper w ringu zmierzyli się m.in. trener a zarazem najbardziej utytułowany zawodnik Teamu Radosław Radomski z Norbertem Olkiem.
Cała drużyna mocno dziękuje za wsparcie w dążeniu do sportowych celów naszemu głównemu sponsorowi i patronowi firmie Poprawa.

R.R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl