Wygrana Zefki

Aż pięć bramek zobaczyliśmy w wykonaniu obu drużyn, z czego cztery padły w pierwszej połowie.

Pierwsze uderzenie nastąpiło w 2 minucie, kiedy to Zefka wyszła na prowadzenie, dzięki strzale oddanym przez Piotra Nasiadka. Niespełna dziesięć minut później, kolejna bramka w wykonaniu podopiecznych Jędrzejewskiego. Tym razem uderzeniem z bliskiej odległości popisał się Karol Ogrodniczak. Na odpowiedź gości z Trębaczowa nie musieliśmy długo czekać. W 12 minucie, zaraz po drugiej bramce Zefki, Błażej Ostry pokonał bramkarza Kobylej Góry, wbijając na 2:1. Przewaga Zefki, jeśli chodzi o wynik, nieco się zmniejszyła, ale w 25 minucie na 3:1 podwyższył Zbyszek Sieraczek. Mogło się wydawać, że ten mecz, będzie można określić inaczej „festiwalem bramek”, ale na kolejną w wykonaniu jakiejkolwiek drużyny musieliśmy jeszcze długo zaczekać. Przed końcem pierwszej połowy, z wolnego uderzał Sieraczek, jednak futbolówka trafiła prosto w ręce bramkarza. Pogoń miała mniej sytuacji podbramkowych niż Zefka. W 71 minucie mogliśmy zobaczyć dobrą okazję dla Zefki. Mocny strzał w kierunku siatki gości oddał Drobczyński, ale w ostatniej chwili bramkarz wybił piłkę poza pole karne. Zefce nie udało się zdobyć czwartej bramki. Za to Pogoń w 86 minucie zmniejszyła swoje straty, ostatecznie ustawiając wynik na 3:2.

W Święto Niepodległości kolejny ligowy mecz. Tym razem Zefka uda się na mecz wyjazdowy do Skarszewa, a w kolejną niedzielę zagra u siebie z Pleszewem. Zapowiadają się ciekawe spotkania, ponieważ obydwie drużyny zajmują miejsce w górnej części tabeli.

Bramki dla Zefki: Piotr Nasiadek (2), Karol Ogrodniczak (10), Zbigniew Sieraczyk (25)

Wyjściowy skład: Walczak, Góra, Kaźmierczak,Jędrzejewski Mikołaj, Zgarda, Ogrodniczak, Kozłowski, Sieraczek, Drobczyński, Ponitka, Nasiadek

Rezerwowi: Giernalczyk, Janiak,Jastrzębski, Galiński,Maksyminko, Woźny, Jędrzejewski Artur