Uwaga! Praca!

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

– realizacja zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji zakładu produkcyjnego,

– bieżące rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń,

– współpraca z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw, konserwacji

– aktywne współdziałanie w optymalizacji procesu napraw

Wymagania:

– wykształcenie zawodowe, techniczne

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

– mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kv

– znajomość obsługi komputera

– zaangażowanie, dyspozycyjność, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na cały etat;

– ciekawą pracę w rozwijającej się Firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@poprawa.pl , w tytule proszę umieścić informację „ Pracownik Utrzymania Ruchu”.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833) ”.

Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Bez nazwy-1