Strona główna / Bez kategorii / I Forum Energii Odnawialnej już w poniedziałek

I Forum Energii Odnawialnej już w poniedziałek

Już w najbliższy poniedziałek – 16 stycznia o godz. 12.00, w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie odbędzie się I Forum Energii Odnawialnej Południowej Wielkopolski 2017.

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli samorządów, właścicieli gospodarstw domowych, organizacji pozarządowych oraz właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, którzy wdrażają lub planują wdrożenie inwestycji ukierunkowanych na optymalizację zużycia energii w posiadanym zasobie lokalowym.

Podczas spotkania omówione zostaną kluczowe kwestie związane z doborem i montażem instalacji odnawialnych źródeł energii oraz możliwościami uzyskania dofinansowania na realizację ekoinwestycji.

W programie przewidziano wystąpienie starosty ostrzeszowskiego Lecha Janickiego, który przybliży zgromadzonym rolę samorządu terytorialnego w poprawie efektywności energetycznej na poziomie lokalnym. Nie zabraknie również osób obeznanych w tej dziedzinie. Dobór mocy instalacji odnawialnych źródeł energii oraz zasady obsługi klientów indywidualnych omówi specjalista techniczny firmy piTERN Marcin Krawczyk.

Należy podkreślić, że działania mogą zostać dofinansowane w ramach przedsięwzięć w zakresie ochrony powietrza, efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł, a więcej informacji podczas poniedziałkowego spotkaniu, gdzie organizatorzy oraz zaproszeni z Urzędu Marszałkowskiego goście z pewnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące państwa pytania.

MaG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl