Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Kto zagra na Dniach Kobylej Góry?

Kto zagra na Dniach Kobylej Góry?

Pierwszy weekend lipca w Kobylej Górze zapowiada się niezwykle hucznie, a to za sprawą corocznej już imprezy, czyli Dni Kobylej Góry. Impreza w kalendarzu zaplanowana jest na 1 i 2 lipca.

Jak już wcześniej pisaliśmy, pewnym jest, że na kobylogórskiej scenie zagości po raz drugi w tym roku zespół Tacy Sami, który nie tak dawno wystąpił podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zgromadził na kobylogórskim rynku rzesze fanów.

Według naszych informacji, na scenie przy Zalewie zobaczymy popularną grupę MIG. W skład zespołu wchodzi czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek, którzy swoimi utworami ,,Wymarzona”, ,,Będę przy tobie” czy ,,Ta malutka blondynka” z pewnością porwą nie jedną nogę do tańca. W tym miejscu należy podkreślić, że zespół jako jeden z nielicznych tworzy same autorskie utwory, w których można usłyszeć żywe instrumenty, takie jak saksofon.

To jednak nie koniec zaplanowanych atrakcji. Organizatorzy zaplanowali solidną dawkę disco polo. Kolejny zespół Papa D, tkwiący w pamięci tych starszych jako Papa Dance. Chęć usłyszenia hitów grupy ,,Ocean wspomnień” czy ,,Nietykalni” zapewne przyciągnie tłumy.

Kolejną gwiazdą, która zagości tego roku na Dniach Kobylej Góry, to polski zespół muzyczny disco polo, istniejący od 1991 roku, czyli Boys, którego chyba nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać, bo utworami ,,Kochana uwierz mi”, czy ,,Wolność” podbija nie tylko polskie sceny muzyczne, ale i gra wiele koncertów w Europie i na świecie.

Wybór muzyki disco polo nie jest przypadkowy. Wójt Wiesław Berski przyznaje, że z doświadczenia wie, że ta muzyka gromadzi nad Zalewem najwięcej publiczności.

MaG

3 komentarze

  1. Bardzo jest miło się dowiedzieć
    Super
    Coś pięknego polecam ?

  2. Dj Yourant ?

  3. Kobyla Góra świeci przykładem i zaprasza przecudowne zespoły świetna zabawa i wysoka frekwencja gwarantowane wielki szacun dla organizatorów i wielkie dzięki dla nich 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl