Strona główna / Okolice / Sołectwo Parzynów / Bal Karnawałowy w Parzynowie (fotorelacja)

Bal Karnawałowy w Parzynowie (fotorelacja)

Policjanci, strażacy, księżniczki z Krainy Lodu, a nawet pszczółka Maja – te postaci oraz wiele innych można było spotkać pierwszego dnia ferii zimowych w Szkole Podstawowej w Parzynowie, gdzie odbył się karnawałowy bal przebierańców.

W kostiumowym przyjęciu wzięły udział dzieci uczęszczające do tamtejszej placówki: uczniowie klas 1-3 oraz najmłodsi z oddziału przedszkolnego, którzy tego dnia przemienili się w najróżniejsze bajkowe autorytety. Maluchy miały okazję do wspólnej zabawy oraz integracji przy dźwiękach ulubionej muzyki. Wybór króla i królowej balu, konkursy zorganizowane przez panie animatorki, rozrywkowego klauna oraz Indiankę, to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Największą radość sprawił pociechom Minionek, który niezmiernie zaskoczył wszystkich uczestników poniedziałkowej maskarady.

Niezapomniane przeżycia i wiele radości – takie odczucia przyniósł bal zorganizowany przez pedagogów ze Szkoły Podstawowej w Parzynowie, a uczniowie, których nie zabrakło, z niecierpliwością czekają na kolejną taką imprezę.

MoN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl