Strona główna / Powiat / Święta, święta… i po świętach!

Święta, święta… i po świętach!

Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie podsumowała „Weekend Wielkanocny 2017”. Na drogach powiatu nie doszło do żadnego wypadku drogowego, policjanci zatrzymali 7 praw jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców.

Od minionego piątku (14.04.2017r.) Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie odnotowała 32 interwencje publiczne, które dotyczyły zakłócania ładu i porządku oraz 5 zgłoszeń, które związane były z konfliktami rodzinnymi. Niestety na drogach powiatu ostrzeszowskiego nie brakowało piratów drogowych. Od piątku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali aż 7 praw jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

 

Nie obyło się także bez pijanych „piratów drogowych”. Pierwszego z nich stróże prawa zatrzymali w niedzielę wielkanocną przed godziną 2:00 w Ostrzeszowie przy ul. Różanej. Był nim 24-letni obywatel Ukrainy zamieszkały w Ostrzeszowie. Mężczyzna kierował fiatem scudo. Badanie wykazało ponad 2,5 promila.

Do drugiego zatrzymania doszło w tym samym dniu po godzinie 17:30 w Mącznikach (gm. Kraszewice). Samochodem marki mazda kierował 26-letni mieszkaniec gm. Grabów nad Prosną. Tutaj wskaźnik pokazał ponad 2 promile alkoholu.

-MaM-

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl