Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / Szeliga nowym trenerem Zefki

Szeliga nowym trenerem Zefki

Sezon ledwo dobiegł końca, a w Zefce już doszło do pierwszych poważnych roszad w sztabie szkoleniowym. Jeszcze niedawno pisaliśmy o nowym trenerze Ludwiczaku, który przyszedł do drużyny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Dziś informujemy o kolejnej zmianie na tym stanowisku. Pana Krzysztofa zastąpi Maciej Szeliga z Oleśnicy (urodzony 26 marca 1980 r.). Nowy trener zapowiada się bardzo obiecująco i zapewne wniesie do drużyny dużo świeżości. Z tego co można wyczytać w internecie wnioskujemy, że jest osobą żądną przygód. Na swoim koncie ma m.in. zaliczony kurs trenerski w Katalonii. Szkoleniowiec grup młodzieżowych oleśnickiej Pogoni mógł podpatrywać treningi drugiej drużyny FC Barcelona, a takie możliwości jeszcze bardziej kształtują wiedzę i pomysłowość co do prowadzenia późniejszych treningów.

Data ich startu nie jest jeszcze znana. Zostanie podana z pewnością wtedy, gdy poznamy dokładny czas inauguracji sezonu. Możemy się domyślać, że pierwszy ligowe spotkanie rozegrane zostanie mniej więcej w połowie sierpnia.

W rozgrywanym turnieju pamięci Leszka Rusieckiego w sobot, Zefka zajęła pierwsze miejsce. Więcej na ten temat w następnym wydaniu gazety.

Anna Gołdyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl