Strona główna / Okolice / Sołectwo Mąkoszyce / Mąkoszyce: Przedszkole zjadło drogę
DSC_0116

Mąkoszyce: Przedszkole zjadło drogę

Budowa drogi na Piaski w Mąkoszycach była głównym tematem spotkania, które zorganizowano 21 lipca w miejscowej sali wiejskiej. – Zostaliśmy zrobieni w konia! – mówili rozgoryczeni mieszkańcy, którzy na inwestycję tę czekają od lat. Szansa na wybudowanie drogi w całości w tym roku ulotniła się jak kamfora, bo… pieniądze przeznaczono na remont przedszkola w Kobylej Górze. Mieszkańcom zaproponowano tylko część inwestycji. – Żądamy całej drogi! – domagali się zbulwersowani ludzie.

Szerzej o temacie przeczytacie Państwo w artykule autorstwa E.Pilarczyk w jutrzejszym wydaniu “Naszych Stron Ostrzeszowskich”.

5 komentarze

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl