Strona główna / Bez kategorii / Zefka bez punktów w Mroczeniu

Zefka bez punktów w Mroczeniu

Nietypowo, bo w sobotę Zefka rozgrywała mecz XIII kolejki kaliskiej klasy okręgowej. „Trzynastka” okazała się pechowa, bo zespół Macieja Szeligi przegrał w Mroczeniu 0:1. Wynik został ustalony bardzo szybko, bo już w 3 minucie. Bramkę na swoje konto wpisał Rafał Janicki. Goście mecz kończyli w dziewięciu. Bezpośrednią czerwoną kartkę dostał Miłosz Jędrzejewski, a za dwie żółte dalszej gry kontynuować nie mógł Jakub Zmyślony. Dzięki trzem punktom „orły pofrunęły” w górę tabeli. Był to bardzo ciekawy mecz zwłaszcza dla wspomnianego wcześniej Miłosza, który jeszcze w zeszłym sezonie występował w barwach mroczeńskiego klubu.

Skład: Walczak, Woźny, Jędrzejewski Sz., Domagalski, Góra – Mądry, Szudy, Zmyślony, Jędrzejewski M., Nasiadek, Ponitka

Miłosz Jędrzejewski (zawodnik Zefki Kobyla Góra):Mecz niestety był rozgrywany w trudnych warunkach. Nawierzchnia na pewno nie pozwalała na zbytnie kreowanie gry. Pierwsze 25 minut zdecydowanie pod kontrolą Orła. Potem gra się wyrównała. Powiedziałbym, że wzięliśmy się do pracy w drugiej połowie i były momenty, gdzie przeważaliśmy. Jeśli chodzi o grę, to borykamy się z kontuzjami, ale to nie jest wytłumaczenie na ostatnie wyniki. Trzeba wziąć się do pracy i czekać na następny mecz.