Strona główna / Bez kategorii / Zefka z trudem pokonuje Stawiszyn (VIDEO)

Zefka z trudem pokonuje Stawiszyn (VIDEO)

Skromnie, bo tylko 1:0 udało się wygrać Zefce Kobyla Góra w meczu XIV kolejki kaliskiej klasy okręgowej. Przeciwnikiem biało-czarnych była niżej notowana Korona Pogoń Stawiszyn.

Drużyna z powiatu kaliskiego pokazała ogromną walkę i do końca walczyła o punkty. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 38 minucie. Po wrzutce z rzutu rożnego przez Kacpra Mądrego, do piłki dopadł Maksym Góra i ten wykorzystując zamieszanie w polu karnym, uderzył na 1:0. Przed końcem pierwszej części, o niesamowitym pechu mogli mówić piłkarze ze Stawiszyna. Ich strzał odbił się od słupka i ostatecznie piłka nie znalazła się w siatce. W drugiej połowie zdecydowanie przeważał zespół gości. Pełne ręce roboty miał bramkarz Łukasz Walczak, który bardzo często musiał interweniować i przez cały czas mieć się na baczności. Korona jak na zajmowane miejsce w tabeli rozegrała bardzo dobre spotkanie, ale trzy punkty najwidoczniej pisane były Zefce z Kobylej Góry.

Skład: Walczak, Woźny, Domagalski, Jędrzejewski Sz., Adamski, Mądry, Zmyślony, Szudy, Nasiadek, Góra, Pinkiewicz