Strona główna / Bez kategorii / Ktoś zniszczył harcerską stanicę

Ktoś zniszczył harcerską stanicę

Zwracam się z prośbą o nie niszczenie naszej Stanicy Harcerskiej „Watra”, ponieważ nas harcerzy nie stać na ciągłe naprawy i usuwanie szkód stworzonych przez ludzi.

 Tydzień temu odbywał się Rajd Alpinada i wszyscy uczestnicy posprzątali teren stanicy, a dziś zostaliśmy taki widok. Jest nam przykro, że inni nie umieją uszanować czyjejś własności.

Komendant Hufca ZHP Kępno

phm Marcin Szajdak

5 komentarzy

  1. Niestety wandali można już spotkać w szkole podstawowej. Dzieje się tak dlatego, że rodzice nie uczą swoich dzieci poszanowania cudzej własności. A im starszy wandal, tym większe szkody czyni.

  2. Pewnych rzeczy nie da się wytempic

    • Dałoby się to zrobić, gdyby sprawca musiał osobiście naprawić szkodę ( jeśli nieletni, to rodzice ) i to z nawiązką w postaci prac publicznych na rzecz środowiska. Jeśli szkody dokonał małolat, to rodzice powinni naprawić szkodę, nie w postaci rzutu kasy, ale również publicznie pracować z nawiązką na rzecz wsi, miasta, gminy.

    • Danuta Walczak .Jestem tego samego zdania. Kasa to nie wszystko, właśnie takie prace dają więcej pożytku. Tylko ja proponuję odpracowanie nie tylko rodzicom ale aby te prace wykonywali wspólnie ze sprawcą.

  3. Palma blije w dekiej od 2000 roku i to nie pierwszy raz i nawet wyrzucaja na stanicę śmieci a pisza że w gminie czystko i młodzieży palma bije w dekiel i alkohol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl