Strona główna / Bez kategorii / Kickboxing: Szymon Dwornikowski nokautuje Marcina Grzelkę podczas Gali w Śremie

Kickboxing: Szymon Dwornikowski nokautuje Marcina Grzelkę podczas Gali w Śremie

6 października w ringu naprzeciwko siebie stanęli Szymon Dwornikowski (KBC Poprawa) oraz Marcin Grzelka (Strefa walki Oporówko). Była to walka na zasadach zawodowych w formule K-1 w kategorii superciężkiej. Odbyła się w Śremie.

Obaj zawodnicy wnieśli wcześniej na wagę około 100 kg, więc można było liczyć na mocne uderzenia w ringu. Kto z kibiców wypełnionej hali w Śremie liczył na mocne ciosy, ten się nie rozczarował.
Od początku walki Grzelka mocno ruszył do przodu, atakując z całym impetem niskimi kopnięciami. Bardziej doświadczony Dwornikowski przetrwał chaotyczne ataki przeciwnika i skontrował dwukrotnie potężnym prawym sierpowym, posyłając Grzelkę na matę. Sędzina pojedynku wyliczyła przeciwnika i efektowne zwycięstwo padło łupem podopiecznego trenera Radosława Radomskiego. Szymon, który jest aktualnym mistrzem Polski seniorów, został również wyróżniony tytułem najlepszego zawodnika wśród walczących w formule K-1.
Przed Dwornikowskim oraz jego kolegą klubowym – Tomkiem Przybylskim kolejne zgrupowanie kadry narodowej, które odbędzie się pod koniec października w Lubaczowie. RR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl