Strona główna / Bez kategorii / W pożarze stracili dach nad głową. Ruszyła zbiórka dla pogorzelców z Kobylej Góry

W pożarze stracili dach nad głową. Ruszyła zbiórka dla pogorzelców z Kobylej Góry

Czteroosobowa rodzina z Kobylej Góry straciła swój cały swój dobytek. Pożar zniszczył ich dom. Znajomi rodziny ruszyli z pomocą. W internecie trwa już zbiórka pieniędzy, pomóc można wchodząc na stronę zrzutki.pl.

Znajomi rodziny nie pozostali obojętni na ich tragedię i poprzez stronę zrzutka.pl rozpoczęli zbiórkę pieniędzy. – Państwo Paulina i Tomasz z dwojgiem małych dzieci stracili dom, w którym mieszkali w Kobylej Górze. W związku z zaistniałą sytuacją zostali zmuszeni do tymczasowego zamieszkania u rodziców. Stopień zniszczenia domu, który wybudowany został metodą szkieletową, jest ogromny i budynek prawdopodobnie będzie wymagał całkowitego wyburzenia. Strop domu jest nasiąknięty wodą, a konstrukcja dachu jest nadpalona. Wyposażenie mieszkania również zostało w dużym stopniu zniszczone bezpowrotnie – czytamy w opisie zbiórki. – Rodzina znalazła się nagle w trudnej sytuacji i bez pomocy innych ludzi nie poradzą sobie z odbudową mieszkania. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do ludzi o wielkim i otwartym sercu o pomoc. Każde wsparcie finansowe jest teraz na wagę złota. Nie bądźmy obojętni na los mieszkańców naszej miejscowości. Pomóżmy Państwu Paulinie i Tomaszowi, aby ze swoimi synkami jak najszybciej mogli wrócić do własnego domu.

Rodzinie pomóc można wchodząc na stronę zrzutki.pl, do tej pory akcję wsparło ponad 50 osób, dzięki czemu zebrano ponad 4,6 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl