Strona główna / Powiat / Poszukiwania nadal trwają

Poszukiwania nadal trwają

Nadal nieznane są losy Rafała Sadaja, mieszkańca Wieruszowa. Mężczyzna ostatni raz widziany był 23 lipca około godz. 23 w rejonie ulicy Zamkowej w Ostrzeszowie.
Ma 37 lat, 185 cm wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską koszulkę z szerokimi ramiączkami, jasne jeansowe spodnie za kolana, tzw. rybaczki, i czarne klapki.
Osoby, które po 23 lipca widziały go bądź wiedzą, gdzie teraz się znajduje, proszone są o pilny kontakt z Policją przez całą dobę pod nr 997. Na informacje czeka też zrozpaczona rodzina, która swojego bliskiego poszukuje na własną rękę. Wiadomo, że Rafał Sadaj ostatni raz widziany był 23 lipca (tj. czwartek) około godz. 23 w rejonie ulicy Zamkowej w Ostrzeszowie. Z informacji jakie zdołaliśmy uzyskać wynika, że 37-latek tego dnia przebywał u rodziny mieszkającej na terenie gm. Kobyla Góra. Stamtąd udał się do Ostrzeszowa, gdzie był nawet wylegitymowany przez ostrzeszowskich policjantów. Po zajściu wsiadł do samochodu, którym przyjechali po niego jego bliscy wraz z żoną, lecz wkrótce go opuścił, oddalając się w nieznanym kierunku. Zachowanie mężczyzny może wskazywać na utratę równowagi myślowej i chęć przebywania w samotności.
Według informacji policji, co potwierdza również rodzina, mężczyzna jest osobą bardzo religijną, dlatego trudno uwierzyć w to, by 37-latek miał myśli samobójcze. W chwili oddalenia się miał przy sobie żółtego koloru książeczkę modlitewną i czarny różaniec.
Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada wiedzę o miejscu jego przebywania proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27 – tel. 62/ 732 42 00 lub 997. Rafała poszukuje także Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.
Dodać należy, że obecny wygląd poszukiwanego mężczyzny może odbiegać od widocznego na zdjęciu, chociażby ze względu na możliwe wychudzenie i zarost.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl