Strona główna / Bez kategorii / 30 listopada – to nie tylko Andrzejki ale też Dzień Białych Skarpetek
SANYO DIGITAL CAMERA

30 listopada – to nie tylko Andrzejki ale też Dzień Białych Skarpetek

Wiele osób jest zdania, że noszenie białych skarpetek to obciach. Patrząc obiektywnie na sprawę, chyba nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że skarpetki są czyste. Bo przecież każde brudne skarpetki to obciach. Najgorsze zaś są takie, które możemy postawić w kącie. W tym przypadku istnieje niebezpieczeństwo ich połamania 🙂
Wiadomo, białe skarpetki nie zawsze pasują do pozostałej garderoby, którą obecnie mamy na sobie. Stereotyp mówi, że nie powinno się zakładać białych skarpetek do czarnego garnituru i czarnych butów. Wyglądają wtedy zbyt kontrastowo. Ale… biała koszula w połączeniu z czarnym garniturem i ciemnym krawatem wygląda elegancko.
Pewien profesor, na jednej z prestiżowych uczelni za oceanem, ubierał się dość nietypowo jak na wykładowcę przystało. Nosił dżinsy, t-shirty, zimą luźne swetry. Czasami pozwalał sobie na małą ekstrawagancję: zakładał różnokolorowe skarpetki, na przykład jedną czerwoną, a druga zieloną. Twierdził, że skarpetki o różnych barwach wcale nie wyglądają gorzej, niż te noszone w jednakowym kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl