Dwa sparingi Zefki

24.02 Orzeł Mroczeń – Zefka Kobyla Góra 1:6

27.02 Zefka Kobyla Góra – Agroplon Głuszyna 4:4

W środku tygodnia Zefka rozegrała kontrolny mecz z IV-ligowym Orłem Mroczeń przy sztucznym oświetleniu w Grębaninie. Od początku zarysowała się przewaga zespołu z Kobylej Góry, który wyszedł na to spotkanie z dużo większą determinacją. Prowadzenie gry, stwarzanie sytuacji podbramkowych – to wszystko było po stronie Zefki, choć goście również od czasu do czasu angażowali bramkarza rywali do kilku godnych uwagi interwencji. Końcowy rezultat to 6:1 dla Zefki, co pozwala optymistycznie patrzeć w stronę lada chwila ruszającej „okręgówki”. Jako przypomnienie dodam, że na ławce trenerskiej Orła Mroczeń od niedawna zasiada Dariusz Szczepaniak, były trener Victorii Ostrzeszów.

Bramki :

– Kozłowski Kamil x2, Ponitka Dawid x2, Sieraczek Zbigniew (k), Sieraczek Kamil

Wyjściowy skład Zefki :

Walczak, Ogrodniczak, Kaźmierczak, Jędrzejewski, Zgarda, Drobczyński, Sieraczek, Zmyślony, Ponitka Fabian, Ponitka Dawid, Kozłowski

W sobotnie popołudnie Zefka znów wyszła na boisko. Tym razem w roli gospodarza z Agroplonem Głuszyna. Kibice mogli zaobserwować kilka bramek, lecz nie tak jednostronne spotkanie jak w środę. Tym razem wynik końcowy to 4:4.

Bramki :

– Ponitka Fabian, Góra Maksym, Nasiadek Piotr, Drobczyński Artur

Anna Gołdyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl