Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / KALISKA KLASA OKRĘGOWA: Bez bramek w Kobylej Górze

KALISKA KLASA OKRĘGOWA: Bez bramek w Kobylej Górze

IV KOLEJKA: Zefka Kobyla Góra – Barycz Janków Przygodzki 0:0

Obecny sezon jak na razie nie jest udany dla zespołu z Kobylej Góry, który do tej pory na cztery rozegrane mecze wygrał tylko jeden. W spotkaniu czwartej kolejki Zefka na własnym boisku podejmowała ekipę Baryczy Janków Przygodzki. Spotkanie z tą drużyną miało być przełamaniem dla zespołu Artura Jędrzejewskiego. Niestety, w ciągu dziewięćdziesięciu minut rywalizacji nie zobaczyliśmy żadnej bramki, choć czasem bywały momenty, gdy się na nią zanosiło. Ku zdziwieniu kibiców, okienko gospodarzy było pilnowane przez zawodnika z podstawowego składu – Łukasza Kaźmierczaka, który niejednokrotnie prawidłowo zainterweniował na swojej pozycji. W ostatnim numerze pisaliśmy o kontuzji Dawida Ponitki w spotkaniu z Piastem Kobylin. Zawodnik ten w dzisiejszym meczu wyszedł w pierwszej jedenastce, co chyba nie okazało się trafnym pomysłem, ponieważ już w szesnastej minucie nie był zdolny do kontynuowania dalszej gry. Niestety, ten pojedynek nie był jednym z tych, którego będziemy wspominać przez najbliższe tygodnie. Akcje nie były prawidłowo zakończane i brakowało przede wszystkim pomysłu, aby zaskoczyć golkipera przeciwników i celnie trafić w ich okienko. Mecz można było wygrać, ale i też momentami przegrać. Niezbyt wielkie emocje, które towarzyszyły nam w tym widowisku, przełożyły się na końcowy wynik i ostatecznie drużyny podzieliły się między sobą punktami. Warto dodać, że w barwach rywali zobaczyliśmy naszego byłego piłkarza – Nikodema Maksyminko.

Liczymy na to, że wkrótce Zefka przełamie się i znowu będziemy cieszyć się z długich dobrych serii zwycięstw, których na swoim koncie miała już wiele.

Wyjściowy skład Zefki: Kaźmierczak, Zgarda, Jędrzejewski Sz., Jędrzejewski M., Góra, Stanisławski, Zmyślony, Sieraczek, Okoń, Oszczęda, Ponitka

Anna Gołdyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl