Strona główna / Sport / KLKS ZEFKA Kobyla Góra / KALISKA KLASA OKRĘGOWA: Zefka odrabia straty

KALISKA KLASA OKRĘGOWA: Zefka odrabia straty

XIV KOLEJKA: Korona Pogoń Stawiszyn – Zefka Kobyla Góra 2:3

Coraz lepiej wiedzie się podopiecznym Artura Jędrzejewskiego, którzy wygrali drugie z rzędu spotkanie w kaliskiej okręgówce. Dzięki zdobytym trzem punktom w Stawiszynie, Zefka nieco umocniła swoją pozycję w tabeli, która niestety nadal nie jest zadowalająca. Pewne jest jednak, że zespół nie spędzi przerwy zimowej w strefie spadkowej. W niedzielnym pojedynku jako pierwsza na prowadzenie wyszła Korona. Łukasz Komar już w 6 minucie musiał wyciągać futbolówkę z siatki, a to wszystko przez celne uderzenie Majchrzaka. Zefka nie pozostała dłużna swoim rywalom i dokładnie 14 minut później Ponitka dobił niecelny strzał Okonia. W rezultacie mieliśmy remis, ale tylko przez parę chwil. Po upływie zaledwie 120 sekund, goście mieli po raz kolejny powody do radości, bo na 2:0 podwyższył Okoń. Kobylogórzanie na prowadzeniu utrzymali się do 65 minuty, wtedy gospodarzom udało się wyrównać na 2:2. Ostatnia bramka w przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej została zdobyta przez naszą drużynę. Na kwadrans przed końcem, w roli głównej ponownie wystąpił Okoń, który ostatecznie ustalił wynik na 3:2.

Jak wiemy, wszystkie drużyny z powiatu ostrzeszowskiego zakończyły rozgrywki na rok 2016. Ostatni mecz pozostał jeszcze do rozegrania Zefce Kobyla Góra. Z racji tej, serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ostatnie ligowe starcie, które będzie miało miejsce w niedzielę o godzinie 12.00 na stadionie w Kobylej Górze. Na zakończenie gościć będziemy zespół Raszkowianki Raszków.

Skład: Komar, Zgarda (46’ Kala), Kaźmierczak, Jędrzejewski Sz., Góra, Ponitka, Oszczęda, Jędrzejewski M., Zmyślony, Okoń, Sieraczek.