Strona główna / Bez kategorii / Dachowanie w Szklarce Myślniewskiej

Dachowanie w Szklarce Myślniewskiej

31 stycznia o godzinie 07.20 dyżurny ostrzeszowskiej komendy otrzymał powiadomienie o zdarzeniu drogowym w Szklarce Myślniewskiej.

Okazało się, że 30-letni mieszkaniec Szklarki Przygodzickiej, kierując samochodem Fiat Cinquecento, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i stracił panowanie nad kierowanym pojazdem. Mężczyzna zjechał na prawe pobocze a następnie dachował.

 

Policjanci wyczuli od 30-latka woń alkoholu. Również bełkotliwa mowa i problemy z utrzymaniem równowagi wskazywały, że znajduje się on w stanie nietrzeźwości, jednak odmówił poddania się badaniu alkomatem. Jednak to nie wszystko. Okazało się, że pijany kierowca nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.

W związku z obrażeniami jakich doznał 30-latek, przewieziono go do szpitala w Ostrzeszowie, gdzie dwukrotnie pobrano od niego krew do badania na zawartość alkoholu.

W dachującym samochodzie przebywał także 22-letni pasażer. On również był nietrzeźwy. Miał 1,22 mg/l. na szczęście nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

-MaM-

fot.: KP PSP Ostrzeszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl