Strona główna / Bez kategorii / Sprawca wypadku zatrzymany

Sprawca wypadku zatrzymany

Dzielnicowy z Kobylej Góry zatrzymał sprawcę wypadku drogowego, który miał miejsce 19 lutego 2017 roku w Ligocie. 31-letni mężczyzna potrącił wtedy 39-letnią mieszkankę Sycowa i nie udzielając pomocy poszkodowanej, zbiegł z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Komendy Powiatowej prowadzili czynności w tej sprawie. Dotychczasowe ustalenia wykazały, że nieznany sprawca, poruszający się najprawdopodobniej samochodem osobowym marki Opel Vectra potrącił 39-letnią mieszkankę Sycowa, która w wyniku wypadku doznała licznych obrażeń ciała.

Znany miejscowym funkcjonariuszom z innych przestępstw, 31-letni mężczyzna, wpadł w miniony czwartek 2 marca, kiedy podczas kontroli drogowej okazało się, że przy jego pojeździe marki Opel Vectra brakuje elementu, który pozostał na miejscu zdarzenia. Ponadto pokrywa silnika posiadała liczne wgniecenia, co mogło świadczyć o tym, że pojazd brał udział w wypadku drogowym. Podejrzany usłyszał już zarzut spowodowania wypadku drogowego, do którego się przyznał. Sprawcy za wyżej wymieniony czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 4.

MaG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl