Strona główna / Bez kategorii / Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

kryzys_zawodowy_w_pol._wielkopolsceOd 6 do 31 marca 2017 roku trwa nabór wniosków do projektu realizowanego przez Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości, pt. ,,Przedsiębiorczość i kwalifikacje sposobem na kryzys zawodowy w południowej Wielkopolsce”. Szansa na zdobycie dotacji w wysokości nawet 23 tys. zł.

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które spełniają następujące warunki: są osobami powyżej 29 roku życia, które utraciły zatrudnienie z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu lub są pracownikami przewidzianymi do zwolnienia z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy w wyniku procesów restrukturyzacyjnych, adaptacyjnych i modernizacyjnych przedsiębiorstw zgodnie z definicjami zawartymi w regulaminie rekrutacji uczestników oraz należą do co najmniej jednej z poniższych grup:

– osoby z niepełnosprawnościami,

– osoby powyżej 50 roku życia,

– kobiety,

– osoby o niskich kwalifikacjach.

Osoby chcące wziąć udział w projekcie muszą mieszkać na terenie województwa wielkopolskiego w następujących powiatach: powiat kaliski, miasto Kalisz, kępiński, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski i pleszewski.

Przystępując do projektu dana osoba deklaruje rejestrację działalności gospodarczej na terenie województwa wielkopolskiego oraz fakt, że nie prowadziła działalności gospodarczej przez okres jednego roku przed przystąpieniem do projektu. Ważne jest również, to aby wnioskodawca w okresie ostatnich 3 lat nie otrzymał dotacji ze środków publicznych na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Więcej informacji oraz niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu:

www.euro.ctiw.pl/zawod

MaG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl