Strona główna / Okolice / Sołectwo Ignaców / Kiedy ta droga doczeka się remontu?

Kiedy ta droga doczeka się remontu?

Takie pytanie zadała nam jedna z czytelniczek, która codziennie wozi dzieci i dojeżdża do pracy droga powiatową Parzynów – Kobyla Góra. Zbulwersowana kobieta przesłała zdjęcia, w jak złym stanie jest droga, szczególnie na odcinku w Ignacowie. – Jak jeździć i niczego nie urwać w samochodzie, jeżeli tam są kilkudziesięciocentymetrowe dziury – pyta. Może odpowiednie władze, które odpowiedzialne są za stan tejże drogi, odpowiedzą kobiecie, jak ma jeździć i kto zapłaci za naprawę samochodu, jeśli ulegnie on zniszczeniu.
Odcinek Parzynów – Kobyla Góra ma dokładnie 4,783 km długości. Przypomnijmy, radni z tamtych okolic już wielokrotnie wnioskowali o naprawę tej drogi i zgłaszali jej zły stan.
Red.

7 komentarzy

  1. Nie tylko na drodze Parzynow -Kobyla Góra są takie dziury…

  2. Stan drogi miedzy blokami i DPS w Kobylej Górze również pozostawia wiele do życzenia.

  3. Grunt, że „ryneczek” jest ładny.

  4. Pierwszorzednym zadaniem powinna być poprawa dróg. U nas niestety też nikt o to nie zadba A dziury robią się coraz większe. Nie długo nawet rowerem.się nie przejedzie . ?

  5. Takich ulic jest więcej.w makoszycach w stronę Rybina dziura na dziurze aż do woj. Dolnośląskiego.
    Wszystko dzieje się w koło rynku i zalewu a dalej wszystko się sypie.

  6. Asfalt który jest na odcinku Ignaców – Kobyla Góra ponoć odkąd go tam położono to nigdy nie był odnowiony 😉 Za to jest licznie obsypywany kamyczkami rysującymi lakier 🙂 Warto o tym pomyśleć bo mamy wielu weekendowych turystów z Kępna 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl