Strona główna / Okolice / Sołectwo Mostki / Mieszkanki Mostek świętowały Dzień Kobiet

Mieszkanki Mostek świętowały Dzień Kobiet

Jak co roku mieszkanki Mostek zostały zaproszone przez gospodarza wsi na wspólne świętowanie Dnia Kobiet. Tym razem spotkanie miało miejsce w sobotę – 11 marca.

Wszystkich zgromadzonych na sali wiejskiej w Mostkach powitał gospodarz – sołtys Kazimierz Hoja, który złożył serdeczne życzenia paniom i wzniósł uroczysty toast.

Swoją obecnością zaszczycił również przewodniczący Rady Gminy Kobyla Góra Andrzej Jakóbczyk, który z okazji minionego Dnia Kobiet życzył paniom zarówno w swoim imieniu, jak i nieobecnego wójta, przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności.

Panowie ugościli panie tego dnia jak na okazję przystało. Dla kobiet z kolei to doskonała okazja do oderwania się od codziennych obowiązków, wymiany doświadczeń i poplotkowania ze znajomymi przy suto zastawionym stole. Po uroczystym obiedzie, który podawali wszyscy obecni na sali mężczyźni, przyszedł czas na odświętny tort i kawę. Oczywiście nie zabrakło słodkich upominków i kwiatów. Na odchodne każda z obecnych pań otrzymała z rąk sołtysa pięknego hiacynta i czekoladę.

MaG

Jeden komentarz

  1. No jak miło zobaczyć sasiadeczki 😉 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl